motoger

Szyberdach metalowy Seat Alhambra II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szyberdach metalowy Seat Alhambra II
Szyberdach metalowy Seat Alhambra II
Szyberdach metalowy Seat Alhambra II
Szyberdach metalowy Seat Alhambra II
Szyberdach metalowy Seat Alhambra II
Szyberdach metalowy Seat Alhambra II
Szyberdach metalowy Seat Alhambra II
Szyberdach metalowy Seat Alhambra II

Sprzedawcy części do Seat Alhambra:

części używane opel
auto części poznań
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
auto części warszawa
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
auto części
czesci samochodowe uzywane
giełda części moto2.pl
giełda części
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
części moto2
gielda czesci
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
części używane poznań
giełda części śląsk
moto2
auto szrot
moto2.pl

Cena Szyberdach metalowy Seat Alhambra Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Seat Alhambra i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szyberdach metalowy. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Karoseria. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2025-01-18 i jest ważna cały czas również do dziś 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Szyberdach metalowy do Seat Alhambra II jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent ma na magazynie już tylko 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Szyberdach metalowy Seat Alhambra II 1.6 2012 coupe. Tanio Szyberdach metalowy Seat Alhambra II 1.6 2012 coupe. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.6 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2010. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to coupe i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Seat. Ten model Alhambra pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, I FL II, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno szyberdach metalowy . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Seat Alhambra wersja II. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Seat Alhambra. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Dowiedziałem się od kolegi że Seat Alhambra to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Seat Alhambra bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Seat Alhambra. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić szyberdach metalowy do Alhambra. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym motoger.pl ten szyberdach metalowy. Już nie szukam szyberdach metalowy wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zadzwoniłem po części używane szyberdach metalowy do motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Seat Alhambra. Gdzie ja znajdę takie tanie szyberdach metalowy. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Seat Alhambra. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  szyberdach metalowy w Seat Alhambra. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając szyberdach metalowy do Seat Alhambra. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych motoger.pl i kupiłem tanio szyberdach metalowy. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo szyberdach metalowy. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Seat Alhambra na części.  


KONTAKT

tanio Szyberdach metalowy Seat Alhambra II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Szyberdach metalowy Seat Alhambra II
Szyberdach metalowy Seat Alhambra II Szyberdach metalowy Seat Alhambra II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl